Išmaniųjų namų papildymas #3 – dūmų detektoriai

Atėjo gegužės pirmojiIš ir atėjo laikas namuose pasikabinti dūmų detektorius. Kad dūmų detektorius reikalingas įrenginys, žinojau jau seniai. Visokie priešgaisrinės saugos mokymai darbe jau seniai buvo išplovę man smegenis, tik vis surasdavau ką įdomesnio užsakyti. O dabar kai atsirado toks paskatinimas, tai ir užsisakiau.

 

Išsirinkti detektorių nebuvo sunku, nes jau seniai žinojau, kad Xiaomi gamina dūmų ir dujų detektorius. Tai porą tokių ir paėmiau.

Detektoriai atkeliauja pilnos komplektacijos, t.y. su baterija, lipdukais arba varžtais tvirtinimui. Prijungti prie išmaniųjų namų sistemos taip pat labai paprasta – Mi Home appse, nurodai, kad nori įtraukti šį įrenginį ir tris kartus paspaudi detektoriaus mygtuką.

Appse daug nustatymų nėra. Galima tik nustatyti detektoriaus jautrumą (nurodant kokio tipo patalpoje jis bus), ir automatinį pasitikrinimą ar veikia. Žinoma išbandžiau ir kaip jis veikia. Uždegus laikraščio skiautę pypsėti jis pradėjo gal po kokių 5 sekundžių. Pirmi keli pyptelėjimai buvo tylesni, o kiti jau labai ausį rėžiantys, pypsėjo ir Gateway’us ir į telefoną pranešimai taip pat. Pypsėjimą išjungti reikia paspaudus detektoriuje esantį mygtuką.

Tai tiek.

  1. O kokius sertifikatus turi šie detektoriai? 😀

    • Geras klausimas 😀 dėžutes su instrukcija jau išmečiau, o pagooglinęs, tai radau šitai: „Ministry of Public Security Fire Product Conformity Assessment Center authoritative certification“. Bet tikiu aš jais ir be sertifikatų, išbandžiau – pypsi ir viskas ok 🙂

Pasidalink nuomone

IP Blocking Protection is enabled by IP Address Blocker from LionScripts.com.
%d bloggers like this: