Penkios meilės kalbos – Gary Chapman

Beveik visi, kuriems papasakodavau, kokias knygas šiuo metu skaitau, man rekomenduodavo paskaityti knygą „Penkios meilės kalbos“. Pagalvojau, kad vis dėto, čia ir man aktuali tema, todėl susiradau ir perskaičiau.

Knygoje Gary Chapman pristato pagrindines meilės kalbas, jas apibūdina, ir taip pat pristato realius šeimų pavyzdžius, kurios buvo susidūrusi su problemomis ir paaiškina kaip naudodamas savo žinias apie meilės kalbas padėjo tas problemas išspręsti. Taigi knygoje aprašomos meilės kalbos yra:

  • Laikas kartu
  • Palaikymo žodžiai
  • Paslaugos
  • Dovanos
  • Fizinis prisilietimas

Labai patiko autoriaus rašymo stilius. Autorius pateikdavo ne tik teoriją, bet ir detalius pavyzdžius, ko man labai trūko skaitant „Du tėčiai – turtingas ir vargšas„. Pavyzdžiai buvo parinkti kiekvienai meilės kalbai pristatyti. Taip pat buvo ir kraštutinių variantų pavyzdžių, kaip kad „Kaip mylėti nemylimą“.

Perskaitęs knygą ir pats nusistačiau savo meilės kalbą, dominuojanti yra – „Palaikymo žodžiai“, antroje vietoje – „Paslaugos“. Knygoje yra aprašyta ir kaip nustatyti savo sutuoktinio meilės kalbą, ir daug kitų naudingų patarimų.

Apie šią knygą galiu pasakyti – WOW! Knyga tikrai nuostabi! Dabar prisiminus ankstesnius santykius, man pasidarė aišku, kodėl jie nesiklostė. Žinau, kad nemokėjau pripildyti savo pripildyti „meilės rezervuaro“ ir maniškis nebuvo pripildytas taip pat. Pykčiai ir barniai atsiranda tuomet, kai mes kalbame skirtingomis meilės kalbomis, kai partneriui bandome parodyti savo meilę būdais, kurių norėtume patys, bet jie nebūtinai parteriui simbolizuoja meilę. Na, nuostabi knyga. Rekomenduoju ir aš ją visiems perskaityti!

Pasidalink nuomone

IP Blocking Protection is enabled by IP Address Blocker from LionScripts.com.
%d bloggers like this: