Kaip įsigyti draugų ir daryti įtaką žmonėms – Dale Carnegie

Categories Aš klausiauPosted on

Kaip įsigyti draugų ir daryti įtaką žmonėms“ – pirmoji mano išklausyta audio knyga. Ir žinot ką? visai faina klausytis audio knygų. Gali ir dirbti ir klausyti vienu metu. Taigi apie knygą.

Šiemet, šią knygą įsidėjau į rekomenduojamų perskaityti knygų sąrašą. Ilgokai visur jos ieškojau elektroniniu formatu, bet niekaip rasti nepavyko. Tai ir likau jos neperskaitęs. Tačiau ši knygą yra audiotekoje, todėl suradęs ją čia, įsigijau ir perklausiau.  Dabar galiu pasakyti, kad tai viena geriausių asmenybės tobulinimui skirtų knygų.

Jeigu sakytume, kad knyga „Vienuolis, kuris pardavė Ferrari“ skirta tiems, kurie nori tapti geresniais vadovais ar darbuotojais, tai knyga „Kaip įsigyti draugų ir daryti įtaką žmonėms“ yra tinkanti absoliučiai visiems. Ją perskaitęs ar perklausęs, ir pritaikęs nurodytus metodus, tikrai tapsi geresniu žmogumi, darbuotoju, draugu ir pan.

Knygoje yra labai teisingai pasakyta, kad daugiausia uždirba ne tie darbuotojai, kurie geriausiai išmano savo sritį, bet tie, kurie geriausiai moka reikšti savo idėjas ir kelti kitų darbuotojų entuziazmą.

Dale Carnegie taip pat teigia, jog mokėti bendrauti nereiškia daug ir įdomiai kalbėti, jis teigia, kad daug svarbiau yra mokėti klausyti ir išgirsti. Kad svarbu nekritikuoti žmonių dėl jų klaidų, o pamėginti įsijausti į jų situaciją pasistengiant suprasti, kodėl taip jie pasielgė. Kad ginču niekada nieko nelaimėsi. Kad pergalė yra ginčo išvengti, o ne jį laimėti. Kad pritardamas įsiaudrinusiam žmogui naudos gausi kelis kartus daugiau, nei stengdamasis laimėti prieš jį ginčą.

Žodžiu, siūlau perskaityti arba išklausyti šią knygą visiems, ir pritaikyti joje aptartus metodus. Tapdami geresniais patys, tuo pačiu ir pasaulį padarysime geresniu.

Aš šią knygą klausiau, todėl jei ir jūs norėtumėte ją klausyti, o ne skaityti, siūlau nuolaidą. Su kodu KSILT gausite 30% nuolaidą. Šios knygos audio versiją galite įsigyti čia. Nuolaida yra ribotam laikotarpiui ir veiks dvi savaites (nuo 11.23 iki 12.07). Vėliau ją, kaip ir kitas audiotekos knygas galėsite įsigyti su 15% nuolaida pasinaudoję kodu KSI. Gero klausymo 😉

1 comment

Parašykite komentarą

IP Blocking Protection is enabled by IP Address Blocker from LionScripts.com.