Xiaomi MDZ-ZB-DE – gerą įspūdį paliekanti kolonėlė

Categories ApžvalgosPosted on

Dar gruodžio pradžioje Xiaomi naujienose rašiau apie naujai išleistą nešiojamą garso kolonėlę, na o šiandien ji atkeliavo pas mane į namus.

Mane itin nustebino kolonėlės dydis (6x6x7 cm). Jos skersmuo – vos didesnis, nei mano laikrodžio Stratos ekranas. Taigi ji yra dar mažesnė, nei „loudspeaker“ kurią, kažkada turėjau. Wow.

Xiaomi MDZ-ZB-DE paviršius, nusėtas skylutėmis ir labai primena Mi Home Gateway – sakytum sumažinta jo versija.

Kolonėlės apačia – padengta guma, kuri slepia du mygtukus, vienas – įjungimui/išjungimui, kitas – išmaniosios asistentės įjungimui. Taip taip, ši kolonėlė turi dirbtinį intelektą, tačiau, bent jau kol kas, jis palaiko tik kinų kalbą.

Xiaomi MDZ-ZB-DE pasižymi iš ties gera garso kokybe (60Hz-20KHz), bei neblogai skambančiu bosu. Beje, ji tinkama ne tik muzikos klausymui, bet galima naudoti ir kaip laisvų rankų įrangą.

Kolonėlė turi 480mAh bateriją, kuri pilnai įkraunama per 2 valandas mikro USB laisu (keista, bet komplekte jis nepridedamas), o klausant muzikos, turėtų atlaikyti iki 4 – 5 valandų. 

Na, ir svarbiausias dalykas apie šią kolonėlę – ji velniškai pigi, kainuoja šiek tiek daugiau nei 10 eurų. Kažin ar už tokią kainą galima gauti ką nors geresnio. Kolonėlę galima nusipirkti štai čia.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *