Pabandžiau apgauti Samsung Pay – nepavyko…

Categories TelefonaiPosted on

Mokėjimams telefonu Google Pay labai geras dalykas. Tačiau Samsung Pay -dar geresnė ir platesnė paslauga. Samsung Pay apima ne tik mokėjimus, bet ir cashback paslaugas, nuolaidų korteles… Naudingiausios funkcijos – galimybė atsiskaityti su išmaniuoju laikrodžiu ir pirkinių apmokėjimas terminaluose, kurie nepritaikyti bekontakčiams atsiskaitymams.

Puiki paslauga, tik deja – Lietuvoje ji dar neveikia. Pamaniau, kad gal pavyks ją įjungti analogiškai kaip kad įjungiau Google Pay.

Taigi parsisiunčiau programos APK failą, sudiegiau, paleidau ir… nieko. Programėlės veikimas sustojo paleidimo etape išmetus ryšio klaidą. Taip ją ir palikau kuriam laikui.

Po kelių savaičių Samsung Pay atsiuntė push-up notification’ą, su pasiūlymu pasinaudoti kažkokiomis nuolaidomis. Ok. Pasileidžiu programą, ji pradeda jungtis, pasiūlo susigalvoti programėlės PIN kodą ir t.t. … viską atlieku, susivedu savo banko kortelės kodus – išmeta klaidą, kad nėra ryšio su tinklu.

Pagooglinus pavyko rasti straipsnį, kad Paysera yra įjungusi galimybę Lietuvoje naudotis Samsung Pay paslauga, bet kadangi Lietuvoje šios paslaugos oficialiai nėra, ji siūlo ją aktyvuoti keliaujant užsienyje, tose šalyse, kur ji veikia.

Kadangi kelionių artimiausiu metu nenusimato, imu ieškoti apgaulės būdų:

 • FakeGPS. Parsisiunčiu programėlę, nurodau savo savo lokaciją UK ribose – nieko.
 • VPN. Įsidiegiu VPN paslaugą siūlantį apps’ą, nurodau, kad jungtųsi prie UK serverio – nieko.
 • UK pritaikytas softas. Iš Sammobile parsisiunčiu savo telefonui skirtą UK softo versiją, įsidiegiu. Daug problemų, daug nepatogumų su juo, bet ir Samsung Pay vistiek neveikia.
 • Per Ebay užsisakau, UK operatoriaus SIM kortelę, aktyvuoju, bandau jungtis per ją. Vis tiek nieko.

Čia rankas jau kaip ir būtų galima nuleisti manant, kad kol Samsung Pay į Lietuvą oficialiai neatkeliaus, tai tol ja pasinaudoti ir nepavyks, tačiau vienos draugės telefone pastebėjau tarp appsų esančią Samsung Pay ikoną. Pabandžiau paleisti – aktyvuojasi, kortelę pridėti leidžia ir t.t. Žodžiu, Lietuvoje ji veikti gali.

Gal turit idėjų kaip dar būtų galima pamėginti apgauti Samsung Pay ir priversti jį veikti?

6 comments

 1. Oho kokios pastangos 🙂 SIM kortelę atsisiųsti, niekaip nesugalvočiau taip padaryti. Patarimas viską išinstaliuoti, resetint į gamyklinius nustatymus, susidėti tuos VPN, kad imituoti UK ir pan. tada tik atsisiųsti Samsung Pay, nes dabar jau gal kažkur išsisaugojo, kad tu Lt. Persudėtinga. Ok. Na, bent išinstaliuoti Samsung Pay, prasieiti per telefono katalogus ir ištrinti viską kas susiję su tuo Pay (gali likti šiukšlių), tada imituotis, kad esi užsienietis ir tik tada atsisiųsti Pay.
  O man įdomiau: „pirkinių apmokėjimas terminaluose, kurie nepritaikyti bekontakčiams atsiskaitymams“. Eee, čia kaip visa tai realizuota? Nesuprantu ,kaip techniškai tai įmanoma.

  1. Hmm… reiks pabandyt ištrint Samsung Pay pakeist VPN į UK ir vėl instaliuot 🙂 Nuresetint telefoną, tai jau nesiryšiu 😀 per daug vargo kol visus appsus po to susiinstaliuoji ir pan. 🙂
   Tas atsiskaitymas terminaluose, kurie nepalaiko bekontakčių mokėjimų visai įdomiai realizuojasi – telefonas imituoja banko kortelės magnetinės juostelės signalą. Telefoną reikia priglausti ties ta vieta, kur kortelė terminale prabraukiama ir tą signalą atpažįsta. Nors dabar galvoju, kad Lietuvoje prabraukiant kortele negalima atsiskaityti, reikia ją įkišti į terminalą… hmmm, tai gal tada ir neveiktų, nebent tik kokioms nuolaidų kortelėms galėtų veikti 🙂 Kitą vertus, jau gal net ir nebėra niekur tų senų terminalų, visur jau bekontakčius priima.

   1. Nors dabar galvoju, kad Lietuvoje prabraukiant kortele negalima atsiskaityti, reikia ją įkišti į terminalą…
    Galima (bent jau buvo galima prieš kelis metus) tik perbraukus kortelę reikėdavo pardavėjui padiktuoti paskutinius šešis ar tai keturis kortelės numerius. (kortelės buvo ne lietuviškų bankų)

 2. Labas, viskas tikrai imanoma, tiesiog telefono vidinis kodas turi buti toks, kuris yra skirtas rinkai salies, kurioje veikia Samsung Pay sistema. GPS, IP (VPN) ar SIM kortele irgi nera svarbus ir nieko neitakoja. Vien tik firmware perrasymas paprastai to kodo nepakeicia. O koki UK skirta softa isirasei, kad rasai, jog yra kazkokiu problemu? Nes realiai turi niekas nesiskirti, nebent idejus UK SIM aktyvavosi kazkurio provaiderio brandinis rezimas su visokiomis papildomomis bereikalingomis programelemis. Nes siaip UK ir Baltic firmwarai yra vienodi, bent jau pas Samsung.

  1. Labas, o kaip tada yra, kad su nuvažiavus į kitą šalį (kurioje Samsung Pay veikia) ji turėtų aktyvuotis ir su Baltijos rinkai skirtu telefonu? Na, bent jau taip sakoma.
   Berods „United Kingdom (BTU)“ buvau parsisiuntęs. Problemų turėjau dėl Smart-ID – jungiantis prie banko ant ekrano neiššokdavo Smart-ID langas, pin kodo suvedimui, reikėdavo pačiam susirast programėlės ikoną ir ją įjungus suvesti. Taip pat atsidarius Swedbank appsą negalėdavau prisiloginti su pirštų antspaudu. Persirašius atgal „Baltic“ versiją viskas veikia.

   Dar prieš porą dienų pagalvojau, kad tai gali būti susiję ir su mano Samsung Accountu. Jame irgi buvo nurodyta Lietuva. Perkūriau acc nurodydamas, kad gyvenu UK – nepadėjo 🙂

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *